V pátek 29.5. se žáci sedmé a deváté třídy zúčastnili dopravní soutěže ve Frenštátě pod Radhoštěm.
Žákyně sedmé třídy Alexandra Trnečkova se umístila na prvním místě.
© 2026 Základní škola a Mateřská škola, Nový Jičín, Dlouhá 54, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO
Správa webu