Žáci třídy 1. B se zúčastnili dopravní soutěže ve Frenštát pod Radhoštěm, která byla určena pro žáky speciálních tříd z Novojičínska.
Soutěž probíhala v přátelské atmosféře a nabídla dětem možnost vyzkoušet si různé situace spojené s bezpečností v dopravě.Během akce si žáci procvičili poznávání dopravních značek, ověřili své znalosti pravidel silničního provozu a vyzkoušeli si také základy první pomoci. Součástí programu bylo i procvičování důležitých telefonních čísel pro přivolání pomoci v případě nouze. Děti si odnesly nejen nové zkušenosti, ale také spoustu zážitků a radosti ze společně stráveného dne.
© 2026 Základní škola a Mateřská škola, Nový Jičín, Dlouhá 54, příspěvková organizace, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO
Správa webu